Waiting for the Barbarians Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’ın başrollerini üstlendiği, J.M. Coetzee’nin aynı adlı kült romanından Ciro Guerra’nın sinemaya uyarladığı Waiting for the Barbarians filminden ilk fragman yayınlandı. Açılışını geçtiğimiz yıl düzenlenen Venedik Film Festivali’nde yapan film 7 Ağustos 2020’de seyirciyle buluşacak.

Oscar Ödülü sahibi Mark Rylance, isimsiz bir imparatorluğun sınırındaki izole bir yerleşim yerinde görev yapan Sulh Yargıcı’na hayat veriyor. Sulh Yargıcı kolay bir emeklilik için sabırsızlanıyor ama Albay Joll, sınırın güvenliği ve sözde barbarların faaliyetlerine ilişkin bir rapor hazırladığında bütün planlar değişiyor. Johnny Depp’in canlandırdığı rejim ordusunun komutanı olan Joll, Sulh Yargıcı’nın imparatorluğa sadakatinin sarsılmasına yol açan bir dizi acımasız sorgulama yapıyor.

Robert Pattinson ise bir başka subay rolüyle filmde yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Greta Scacchi, David Dencik, Sam Reid, Harry Melling, Bill Milner ve Gana Bayarsaikhan yer alıyor.

İlginizi Çekebilir