The Witcher’ın İkinci Sezonundan Altyazılı Fragman

Netflix, The Witcher dizisine erken bir onay verdi ve ikinci sezonun aralık ayında yayınlanmasından birkaç ay önce üçüncü sezonu duyurdu. Platform, cumartesi günü düzenlediği sanal hayran etkinliği Tudum’da The Witcher’ın ikinci sezonundan da yeni bir fragman paylaştı.

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan The Witcher, insanların yaşadığı The Continent’in uçsuz bucaksız dünyasında, üç kişinin iç içe geçmiş kaderlerini konu alan bir hikayede, doğaüstü canavarların baş belası Rivia’nın acımasız Geralt’ı olarak Henry Cavill’i karşımıza çıkarıyor ve elfler, cadılar, cüceler ve canavarlar hayatta kalmak için savaşıyor.

Beyazperde’nin haberine göre, 17 Aralık’ta çıkış yapacak olan The Witcher’ın ikinci sezonu, Yennefer’in (Anya Chalotra) korkunç Sodden Savaşı’nda öldüğüne ikna olan ve Prenses Cirilla’yı (Freya Allan) bildiği en güvenli yere, Kaer Morhen’in çocukluk evine götürmeye çalışan Henry Cavill’in Geralt of Rivia’sını takip edecek. Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve iblisleri duvarlarının dışında üstünlük için uğraşırken, Geralt, kızı çok daha tehlikeli bir şeyden korumalıdır: İçinde sahip olduğu gizemli güç!

Dizide, Laurence O’Fuarain, Michelle Yeoh, Sofia Brown, Lenny Henry, Mirren Mack, Nathaniel Curtis ve Dylan Moran yer alıyor. Jacob Collins Levy, Lizzie Annis, Huw Novelli, Francesca Mills, Amy Murry ve Zach Wyatt da oyuncu kadrosunu tamamlıyor.

İlginizi Çekebilir