Tarantino Manson Cinayetlerini Anlatacak

‘Ucuz Roman’, ‘Rezervuar Köpekleri’, ‘Kill Bill’ gibi kült yapımların yönetmeni Quentin Tarantino, Manson Ailesi’ni ve cinayetlerini konu edecek bir film çekmeye hazırlanıyor. Ünlü yönetmenin 35 cinayetten oluşan olayları konu alan film için Brad Pitt ve Jennifer Lawrence’la görüştüğü öğrenildi.

Ödüllü yönetmen Quentin Tarantino, çekimlerine önümüzdeki yıl yaz aylarında başlanması beklenen yeni bir film hazırlığında.

Tarantino, kendi yazdığı senaryo ile Manson Ailesi’ni ve cinayetlerini konu edecek bir film çekecek.

1969 yılında Charles Manson ve 5 kişilik ekibinin işlediği, 6 ay süren ve tahminlere göre 35 cinayetten oluşan olayları konu edinen filmin, Manson’lar tarafından öldürülen ve aynı zamanda Roman Polanski’nin de eşi olan Sharon Tate’i merkezine alan bir yapım olacağı bildirildi.

Film için Brad Pitt ve Jennifer Lawrence’la görüştüğü öğrenilen yönetmenin, kadın karakter için Margot Robbie’ye de teklif götürebileceği düşünülüyor.

Film, tartışmalı konuları ele almaktan çekinmeyen Tarantino’nun gerçek olaylardan uyarlanan ilk filmi olacak.

Tarantino’nun yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra tekrar yönetmen koltuğuna oturması hayranları arasında heyecan yarattı.

Ünlü yönetmen, ‘The Hateful Eight’in ardından verdiği röportajlarda iki uzun metraj film daha çektikten sonra yönetmenliği bırakacağını açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir