Saoirse Ronan Bir Kez Daha Wes Anderson’ın Kadrosunda

Wes Anderson son projesi “The French Dispatch” ile yine başarılı oyuncuları bir araya toplarken, filmin kadrosuna son katılan isim Saoirse Ronan oldu.

“The Grand Budapest Hotel”den sonra “The French Dispatch” filmiyle bir kez daha Wes Anderson ile çalışmaya hazırlanan Saoirse Ronan’a yıldız isimler eşlik edecekler. Wes Anderson’un hemen her filminde görmeye alıştığımız Bill Murray, Frances McDormand ve Tilda Swinton’un yanı sıra Benicio del Toro, Jeffrey Wright ve Timothée Chalamet de “The French Dispatch”in oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.

“The French Dispatch”20. yüzyıl Paris’inde, bir Amerikan gazetesinin ofisinde çalışan gazetecilere yazılmış bir aşk mektubu olarak açıklanırken, filmin bir müzikal olacağı söylentileri yayılmıştı. Daha sonra ise durumun böyle olmadığı ve Wes Anderson’un film için 3 farklı hikayeden oluşan bir senaryo yazdığı ortaya çıkmıştı.

Saoirse Ronan “The French Dispatch” ile sadece Wes Anderson’la değil aynı zamanda Timothée Chalamet ile de tekrar buluşacak.

Ronan ve Chalamet daha önce Greta Gerwig’in yönettiği “Lady Bird”de birlikte rol almışlardı. İkili yine Gerwig’in 2019’da gösterime girecek olan “Little Women” filminde de yer aldılar.

“The French Dispatch” ile ilgili henüz resmileşmiş bir gösterim tarihi bulunmamakla beraber, filmin dağıtımcısının Wes Anderson’un bu yıl gösterime giren “Isle of Dogs” ve daha önce gişede büyük başarı yakalayan “The Grand Budapest Hotel” filmlerinin dağıtımcısı Fox Searchlight olacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha bet