Reese Witherspoon’un Filminin Afişi Çıktı

27Oscar ödüllü oyuncu Reese Witherspoon’un başrolünde yer aldığı yeni romantik komedi filmi ‘Home Again’in afişi yayınlandı.

Son olarak animasyon yapım ‘Şarkını Söyle’ ve ‘Big Little Lies’ dizisi ile gündeme gelen Oscar’lı oyuncu Reese Witherspoon, yeni romantik komedi filmi ‘Home Again ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Open Road Films’in yapımı olan ‘Home Again’in senaristi ve yönetmeni Hallie Meyers-Shyer.

41 yaşındaki oyuncunun canlandırdığı Alice Kinney karakteri, eşinden ayrılan ve iki kızıyla yeni bir başlangıç yapmaya çalışan bir kadın olarak beyazperdede yer alacak.

Oyuncu kadrosunda Witherspoon’un yanı sıra Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen ve Lake Bell’in de yer aldığı filmin konusu şöyle:

Alice Kinney yakın zamanda eşiyle ayrılmış olan bir kadındır. Alice, yeni bir başlangıç yapmak için iki genç kızıyla memleketi Los Angeles’a geri dönmeye karar verir. Ancak Los Angeles’ta 40’ıncı yaş gününün akşamı kalacak yere ihtiyaç duyan üç film yapımcısıyla tanışır. Misafir evinde kalmalarına izin veren Alice için sürprizlerle dolu bir gece olacaktır. Alice’in beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan yeni ailesi ve yeni romantik ilişkisi, eski kocasının elinde bir çantayla ortaya çıkmasıyla iyice karışacaktır.

ABD’de 8 Eylül’de vizyona girecek olan Home Again’in Türkiye için vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir