Red Bull 60 Second Solo’nun Son Konuğu Çağrı Sertel Oldu

Müzisyenlerin 60 saniyede enstrümanlarıyla doğaçlama müzik yaptığı Red Bull 60 Second Solo’nun (#60secondsolo) son konuğu SONIC BOOM grubu ile de bilinen Çağrı Sertel oldu. Sertel’in videosu Red Bull Türkiye Instagram hesabında yayımlandı. Sertel aynı zamanda RedBull.com’a verdiği röportaj ile son dönemdeki müzik serüvenini de aktardı.

RedBull.com’a verdiği röportaj ile müzik alanındaki adımlarını aktaran 36 yaşındaki müzisyen, son günlerini “Müzik üreterek, yemek yaparak ve eğer halen motivasyon kalırsa evde spor yaparak geçirdiğini” aktardı. Bu dönemin üretimine etkisi sorulan sanatçı, “Normalde çok yoğun çalışıyorum ve çok hareket ettiğim için, planlayıp başına oturamadığım projeleri gerçekleştirme anlamında olumlu etkilendi. Multiverse isimli bir proje tasarlıyordum, onun albümünü neredeyse bitirdim ve çok yakında ilk teklisi dinleyiciyle buluşacak. Multiverse haricinde başka bir solo proje daha yapıyorum, yakın gelecekte o da dinleyiciyle buluşacak” sözleriyle takipçilerini sevindirdi.

Aile Gibiyiz

En son ‘SONIC BOOM’ isimli grubu ile ‘Please’ isimli teklisini çıkaran Çağrı Sertel, solo kariyerinde de önemli adımlar atmıştı. Bu dörtlünün nasıl birleştiği yönündeki soruyu da yanıtlayan sanatçı, “Biz çok uzun yıllardır beraber müzik yapan, aynı zamanda bir aile gibi olan dört müzisyeniz. Bir süre önce beraber stüdyoya girdik. Birbirini çok seven müzisyenliğine ve fikrine de ayrıca çok saygı duyan 4 kişinin müzik üretmesinin nasıl bir keyif olduğunu size anlatamam. Belki çok yeni çıkardığımız teklimiz Please’i dinlemek, bahsettiğim güzellikleri anlatmamda yardımcı olur diye düşünüyorum” dedi.

Çağrı Sertel’in söyleşisinin tamamına win.gs/3g9P7ac adresinden ulaşmak mümkün.

İlginizi Çekebilir