Pedro Almodóvar Filmi ‘Madres Paralelas’tan İlk Fragman Yayınlandı

Pedro Almodovar filmi “Madres Paralelas”ın ilk resmi fragmanı yayınlandı.

“Madres Paralelas”ın başrolünde, Penélope Cruz yer alıyor. Aitana Sánchez-Gijón (“Boca a Boca”), Milena Smit (“Cross the Line”), “Veneno” ikilisi Israel Elejalde’yle Daniela Santiago ve yine Almodovar filmlerinden tanıdığımız Julieta Serrano ve Rossy de Palma eşlik ediyor.

Beyazperde’nin haberine göre; Cruz, Gijón ve Smit’in oynadığı bir anne üçlüsünü izliyor ve filmin odağını kusurlu annelere çevirerek Almodóvar’ın önceki kadınlık tasvirlerini genişletiyor. Diyalogsuz fragmanda, neredeyse başka hiçbir ayrıntıya ihtiyaç duymadan, sadece renklerle bir Almodóvar filmi izleyeceğimizi anlıyoruz. Filmdeki annelerin üçlüsü, hamileliğin çeşitli aşamalarında ve sonunda yeni doğan çocuklarını kucağına alarak annelik hakkında bir fikir veriyor.

“Madres Paralelas”ın yapımcılığını Agustín Almodóvar ve Esther García üstlenirken, film, El Deseo, İspanyol yayıncı RTVE ve Netflix’in de katkıda bulunduğu ortak bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Sony Pictures Entertainment Iberia tarafından İspanya için bir salon gösterimi planlanırken, filmin Netflix’te yer almasına da kesin gözüyle bakılıyor.

İlginizi Çekebilir