Netflix’in Yeni Dizisi “Brand New Cherry Flavor”dan Fragman

Netflix’in yeni dizisi Brand New Cherry Flavor’dan resmi bir fragman paylaşıldı. Dizi, korku ve gerilim türünde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Rosa Salazar’ı son olarak James Cameron ve Robert Rodriguez’in imzasını attığı “Alita: Battle Angel” filminde izleme şansı yakalamıştık. Film, kendine büyük bir hayran kitlesi yaratmış, ancak devamı için yeşil ışık yakılmaması olay haline gelmişti. Şimdi ise Salazar, Catherine Keener ile birlikte Brand New Cherry Flavor dizisiyle karşımıza çıkıyor. Dizi, Los Angeles’a giderek film çekmek üzere olan genç bir kadının hikayesine odaklanıyor. Genç kadın, etrafta kediyle gezen bir yabancının garip teklifini kabul edecek ve işler yolundan çıkacaktır. Yabancıdan gelen teklif, genç kadının kimden isterse intikam almasını sağlayacaktır. Tabii bu teklif, fazlasıyla karanlık bir yola sürükleyecektir.

Oyuncu kadrosu Rosa Salazar ve Catherine Keener’ın yanı sıra, Eric Lange, Jeff Ward ve Manny Jacinto yer alıyor. Nick Antosca ve Lenore Zion, dizinin showrunnerları olarak görev alıyorlar.

Brand New Cherry Flavor, 13 Ağustos’ta Netflix’teki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir