Netflix Filmi Azizler’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Taylan Biraderler’in yönettiği Azizler’in fragman yayınlandı. Film 8 Ocak’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Bir Başkadır’ın yaratıcısı Berkun Oya’nın yazdığı, Taylan Biraderler’in yönettiği Azizler’in fragman yayınlandı. Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman gibi isimleri bir araya getiren film, 8 Ocak’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın 10 yıl aradan sonra çektiği ilk film olan Azizler‘in 2 Ekim’de vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak bu yıl çıkması beklenen film pandemiden dolayı ertelendi. Netflix, Ekim ayında gerçekleştirdiği etkinlikte Azizler’i de orijinal yapımları arasında sayarak filmin vizyon programının iptal edildiğini, bunun yerine doğrudan Netflix’te yayınlanacağını gösterdi.

8 Ocak’ta Netflix’te izleyici ile buluşak ilmden ilk fragman yayınlandı. Filmin başrollerinde Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir gibi isimler yer alıyor.

Bu yılın en çok konuşulan dizilerinden Bir Başkadır‘ın ve yayınlandığı dönemde yine çok konuşulan Masum dizisinin yaratıcısı olan , aynı zamanda İyi Seneler Londra filmini yazıp yöneten Berkun Oya‘nın imzası bulunuyor.

İlginizi Çekebilir