“Malefiz: Kötülüğün Gücü”nden Büyüleyici Yeni Fragman Yayınlandı

Angelina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer’in başrolünde yer aldığı merakla beklenen devam filmi Malefiz: Kötülüğün Gücü’nden altyazılı fragman yayınlandı. Fragmanda Aurora için Queen Ingrid ile Maleficent arasında büyük bir mücadelenin başladığına tanık oluyoruz.

Devam filmi Maleficent: Mistress of Evil’dan uzun fragman paylaşıldı. Bilindiği üzere devam filmi projesi yıllardır gündemdeydi. Ayrıca Angelina Jolie’nin filme geri dönmek istemesi gibi bir durum söz konusu olduğu için de devam filmi için açık bir kapı bırakılmıştı. Yıllar sonra da olsa Angelina Jolie’den rol alacağı konusunda onay gelmişti. Ancak Disney şimdi de Aladdin, The Little Mermaid, The Lion King gibi masalların live-action şeklinde beyaz perdeye aktarılma projeleriyle meşgul. Maleficent: Mistress of Evil filminin konusu ise şöyle: Yıllar Maleficent ve Aurora’ya iyi davrandı. İlişkileri kalp kırıklıkları, intikam öyküsü ve sonunda sevgiye dönüştü. Ancak hala insanlar ve periler arasındaki nefret ilişkisi sürüyor. Aurora’nın Prens Phillip ile olacak olan evliliği, iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı’nda kutlanıyor. Beklenmedik bir karşılaşma ise yeni ittifakları doğuracaktır. Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşeceklerdir. Böylece sadakatleri test edilecek ve gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulayacaklardır.

Başrollerini Girl Interrupted, Sahtekar, Tourist, Wanted, Hayatın Kıyısında, Ajan Salt gibi filmlerde izlediğimiz Hollywood’un vazgeçilmez yüzlerinden Angelina Jolie ve Başka Bir Yerde, Neon Demon, Super 8, The Beguiled, Partilerde Kız Tavlama Sanatı gibi filmlerle gittikçe yükselen yıldız isim Elle Fanning’in paylaştığı Maleficent: Mistress of Evil filminin oyuncu kadrosunda Michelle Pfeiffer ve Prince Phillip rolüyle Harris Dickenson yer alıyor. Ayrıca hakkında yalnızca dedikodular bulunan bir karakterle karşımıza çıkacak olan Chiwetel Ejiofor ile filmin kötüsüne hayat verecek olup Deadpool’da izleme fırsatı yakaladığımız Ed Skrein filmde bulunuyor. Imelda Staunton, Sam Riley, Juno Temple, Teresa Maholey gibi isimler de filmde yer alıyor. Maleficent: Mistress of Evil’ın yönetmen koltuğunda “Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı”nın yönetmeni Joachim R∅nning otururken, senaryoyu ilk filmin senaristi Linda Woolverton kaleme alıyor. Joachim R∅nning’in yönetmen koltuğunu Robert Stromberg’den devraldığı bilinenler arasında yer alıyor. Senaryonun yeniden yazımı ise Tom Cruise’lu bilim kurgu aksiyonu “Yarının Sınırında”nın ve 24. Bond filmi “Spectre”ın senaryosuna katkıda bulunan Jez Butterworth tarafından yapıldı.

Maleficent: Mistress of Evil’ın ülkemizdeki izleyicileriyle 18 Ekim 2019’da buluşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir