Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrance’lı “Don’t Look Up”tan Teaser

Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Cate Blanchett gibi yıldız isimlerden oluşan geniş kadrosuyla dikkat çeken politik hiciv Don’t Look Up’tan teaser yayınlandı.

Yeni filminde yönettiği son iki film The Big Short ve Vice’ın izinden giden ve bir kez daha kara komedi sularında yüzen Adam McKay’in imza attığı Don’t Look Up, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için büyük bir medya turuna çıkmak zorunda kalan iki astronomun öyküsünü anlatıyor.

Box Office Türkiye’nin haberine göre, Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio, dünyayı gelmekte olan felaket hakkında uyarmaya çalışan iki astronoma hayat verirken, iki yıldıza Meryl Streep, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Cate Blanchett, Ariana Grande, Kid Cudi, Mark Rylance, Gina Gershon, Melanie Lynskey, Ron Perlman, Tyler Perry, Himesh Patel gibi isimler eşlik ediyor. Bu yılın en merak edilen yapımları arasında yer alan film, 24 Aralık’tan itibaren Netflix’te yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir