La Casa de Papel Oyuncularından Sanal Gala

Dünyaca ünlü İspanyol dizisi La Casa de Papel, bugün 4. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıktı. Korona virüsü salgını nedeniyle dizinin gösterimi için sanal gala düzenlendi, oyuncular internet üzerinde bir araya gelip Bella Ciao şarkısını seslendirdi.

Netflix’in fenomen dizisi La Casa de Papel’in 4. sezonu bugün izleyicilerle buluştu. Oyuncular, korona virüsü salgını nedeniyle dizinin yeni sezonun kutlamasını internetten yaptı.  Yine büyük bir soygun planının anlatıldığı dizinin yeni bölümlerinin yayınlanması, Netflix’in kısa süreliğine çökmesine neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde korona virüsüne yakalandığını açıklayan, durumu iyi olan, dizide müfettiş Raquel’i canlandıran Itziar Ituno bu anları duygusal bir notla paylaştı ve şöyle dedi: “Bu kasvetli günlerde muhteşem bir gösterim var. La Casa de Papel’in 4. sezonu için buluştuk. Saatlerce süren sohbet ve arkadaşlarımın yüzünü görmek harika bir duyguydu. Buradaki göründüğümüzden çok daha fazlasıyız. Bizler bedeniniz için olmasa bile, ruhunuzun sağlığı için bir şeyler yapabiliriz. Umarım yeni sezonu beğenirsiniz.”

2017 yılında yayınlanmaya başlayan La Casa de Papel, kısa süre içerisinde dünya çapında ün kazanmış ve Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri haline gelmişti.

Oyuncular bu buluşmada, dünyaca ünlü İtalyan halk şarkısı Bella Ciao’yu da seslendirdi. O anlar kameraya şöyle yansıdı:

İlginizi Çekebilir