Kitap Uyarlaması “Flora & Ulysses”ten Fragman Paylaşıldı

Kate DiCamillo’nun Newbery ödüllü çocuk kitabından uyarlanarak filme aktarılan Flora & Ulysses’ten fragman paylaşıldı. Matilda Lawler, Alyson Hannigan ve Ben Schwartz’ın başrolünü paylaştığı aile filminin fragmanında bir sincap süper kahraman ile karşı karşıyayız.

Flora & Ulysses’in konusu: 10 yaşında sıkı bir çizgi roman takipçisi olan Flora ile süper güçleri olan sincap Ulysses’i konu ediniyor. Flora aynı zamanda özgüvenli ve biraz da alaycı bir tiptir. Bir gün Flora, Ulysses isimli bir sincabı elektrikli süpürge kazasından kurtarır. Flora, Ulysses’in süper güçleri olduğuna inanıyordur. Flora, Ulysses’in güçlerini kötüye kullanması için çaba harcar. Flora’nın annesi ise Ulysses’in gitmesini istiyordur. İkili bir mücadeleye girişecektir.

Lena Khan’ın yönetmenliğini üstlendiği Flora & Ulysses’in başrolünü Matilda Lawler, Alyson Hannigan ve Ben Schwartz üstleniyor. Ayrıca onlara kötü kahraman olarak Community’nin yıldızı Danny Pudi eşlik ediyor. Flora & Ulysses 19 Şubat tarihinde Disney+ orijinali olarak izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

istanbul escort bayan