Halloween Serisinin Yeni Filmi “Halloween Kills”ten Fragman Yayınlandı

Halloween serisinin yeni filmi “Halloween Kills”ten fragman yayınlandı. Halloween Kills, Halloween’in (1978), doğrudan devamı olan Halloween’in (2018) sonrasında yaşananları anlatıyor.

Michael Myers’ın Haddonfield kasabasını terörize ettiği diğer filmlerin hiçbiri (Rob Zombie’nin 2000’lerde başlattığı yeniden çevrimler de dahil olmak üzere) serinin bu versiyonunun parçası değil. Başka bir deyişle, Halloween Kills, Michael Myers hikayesinin bu versiyonundaki üçüncü bölüm olacak. Halloween Kills’in ilk fragmanında açıklandığı gibi, Michael Myers, 2018 Yapımı Halloween’in sonunda Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tarafından çıkan yangından sağ çıktı ve Laurie, bir kez daha Michael’ı devirme görevinde yer alacak.

Beyazperde’nin haberine göre, final fragmanında Laurie Strode’un (Jamie Lee Curtis), kızı (Judy Greer), torunu (Andi Matichak) ve Lindsey Wallace (Kyle Richards), yani Michael’ın saldırılarından kurtulan kadınlar Michael’ı avlamak için birleşik bir çaba içinde bir araya geliyorlar. Laurie Strode, Michael’ın yüzünü görmek istediğini ilan ediyor. Fragmanın sonunda, birinin ellerini Michael’ın maskesini yakalayıp yüzünden çıkarmak için mücadele ettiğini görüyoruz.

Universal’ın, Halloween Kills’i hem sinemalarda, hem de Peacock’ta 15 Ekim’de yayınlama kararı geçtiğimiz günlerde açıklandı.

İlginizi Çekebilir