Ezel Akay İmzalı 9 Kere Leyla Filminin Fragmanı Yayınlandı

9 Kere Leyla Netflix’te ilk tanıtımı yapıldı. Eğlenceli ve komik sahnelere ev sahipliği yapan filmin oyuncu kadrosunda göz dolduruyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in yer aldığı filmde Fırat Tanış, Alican Yücesoy gibi isimlerde bulunuyor.

Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı, başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un yer aldığı 9 Kere Leyla, 4 Aralıkta Netflix’te gösterilmeye başlanacak.

Resmi fragmanı paylaşılan filmin konusu şöyle:

“Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.”

İlginizi Çekebilir