Yeni Podcast Dizisi Denge’m Dinleyicileri İle Buluştu

Podcast yapım şirketi Podbee Media, ikinci Podcast dizisi Denge’m’i dijital platformlarda dinleyicileri ile buluşturdu.

Çeşitli haftalık içeriklerin yanı sıra 2020 Nisan ayında ilk kurmaca Podcast dizisi Karanlık Bölge’yi yayınlayan Podbee Media, aynı yıl ikinci dizisi Denge’m’i de yayına almış oldu.

Şirket, yedi bölümden oluşan bu mini dizi ile Türkiye’deki Podcast dinleyicilerine farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Ayrıca tür olarak olmasa da deneyim olarak yeni olan bu yapımları artırarak, sinema ve dizi dünyasına da katkı sağlamayı hedefliyor.

Sesli yayınların dinleme alışkanlığının giderek arttığı Türkiye’de, Podbee Media, farklı ilgi alanlarına göre dağılan Podcast yapımlarını ücretsiz olarak dinleyicilerin dilediği yerde ve zamanda, istediği platformdan dinlemesine olanak sağlıyor.

Denge’m Podcast dizisinin senaryosu ve yönetmenliği “Çoğunluk”, “Rüzgarda Salınan Nilüfer” gibi ödüllü filmlerin senaryosunu yazıp yöneten Seren Yüce’ye ait. “Çoğunluk” filmi ile En İyi Film/En İyi Yönetmen dallarında Altın Portakal ve 67. Venedik Film Festivali’nden Geleceğin Aslanı ödülünü almış olan Seren Yüce’nin de ilk kurmaca Podcast dizisi deneyimi. Dijital platformlara çok da uzak olmayan Seren Yüce, Türkiye’nin ilk dijital dizisi Masum’un da yönetmenliğini üstlenmişti. Yedi bölümden oluşan Denge’m dizisini seslendiren başrol oyuncular arasında Osman Sonant, Yasemin Çonka, Tülay Günal, Esme Madra, Tülin Özen ve Cem Zeynel Kılıç bulunuyor.

İlginizi Çekebilir