Türkiye’nin En Büyük İyi Yaşam Festivali Mayfest’e Hazır mısınız?

Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman farklı alanlarda canlı dersler sunan Studio Canlı, Anneler Günü’nü de kapsayan festival gibi bir Mayıs ayı kampanyasıyla kullanıcıları ile buluşuyor. Mindfulness’tan kişisel gelişime, yogadan nefes egzersizlerine ve hobi kulüplerine kadar birçok farklı alanda uzman eğitmenlerle, canlı dersleri içinde barındıran Studio Canlı, Türkiye’nin En Büyük İyi Yaşam Festivali Mayfest ile, “iyi yaşam kültürünü” yaymaya devam ediyor.

“İyi hissetmek herkesin hakkı” felsefesiyle yola çıkan Studio Canlı, Anneler Günü haftasını da kapsayan 2- 16 Mayıs tarihleri arasında, kullanıcılarını sevdikleri ile keyifli etkinliklerde buluşmaya çağırıyor. Mayfest, 2- 16 Mayıs tarihleri arasında sürecek ve bu tarihler aralığında kullanıcılar uygulamaya arkadaşlarını sınırsız davet edebilme fırsatını elde edecek.

Anneler Günü için özel hediye: “Festival Gibi Renkli Bir Mayıs”

Studio Canlı platformunun kurucularından Nilay Aydoğan, “Mayfest ile, herkesin kendinden bir parça bulabileceği 1500’den fazla canlı etkinlik içeren iyi yaşam festivalimizi 2.kez düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.” sözleri ile festival heyecanını paylaştı. “Türkiye’de “iyi yaşam” kavramı ile tanışmayan kalmasın istiyoruz, o nedenle tüm abonelerimizi Mayfest’e arkadaşlarını davet etmeye ve “iyiliği yaymaya davet ediyoruz” diyen Studio Canlı’nın bir diğer kurucu ortağı Erhan Ali Yılmaz, Anneler Günü haftasını da kapsayan Mayıs ayının festival gibi geçeceğini dile getirdi.

Studio+ Canlı İle İyiliği Yay

“İyi hissetmek herkesin hakkı” mottosundan yola çıkan Studio Canlı, ekip arkadaşlarına “iyi yaşam” hediye etmek isteyen kurumlara da toplu abonelik satın alma hizmeti sağlıyor. Studio Canlı, aile ve çalışma arkadaşlarıyla birlikle sosyalleşmek, spor yapmak ve hobiler edinmek isteyen insanlar için harika bir hizmet sunuyor. ”MayFest” programı altında tüm kullanıcılarına sınırsız olacak şekilde arkadaşlarına hediye edebilecekleri 1 aylık abone kampanyası yaparak da ruhsal olarak bunaldığımız bu dönemde hep birlikte iyi hissetmemize olanak sağlıyor.

“Sana iyi geleni keşfet”

Pandemi sebebiyle hayatın birçok noktasından izole olup, ruhun ve bedenin yorgun hissettiği bu dönemde, Studio Canlı karşımızı çıkıyor. İyi yaşamın birleştirici ruhundan yararlanan Studio Canlı kişiye özel programlarla, kullanıcıların ihtiyacı olan her şeyi tek bir platform aracılığıyla birleştirerek yaşamı daha iyi kılmayı hedefliyor. Hem bireysel hem de grup dersleri yapma imkanı ile aynı konulara ilgi duyan insanların hem tanışabileceği hem de beraber ders yapabileceği bir ortamı kullanıcılara sunuyor.

Studio Canlı Hakkında

Kendine iyi bakmak, iyi hissetmek, iyi yaşam bilincine sahip olmak ve kendini geliştirmek için insanın ihtiyacı olan tüm başlıkları tek bir platformda birleştiren; bu başlıkları canlı dersler ve egzersizler ile, herkesin erişebileceği şekilde, en iyi uzmanlar aracılığıyla sunan tek mobil uygulamadır.

İlginizi Çekebilir