Star Wars Evreninde Yeni Dönem Hazırlıkları Başladı

Skywalker’in Yükselişi sonrası (The Rise of Skywalker) Star Wars evreninde yeni dönem hazırlıkları başladı. Yeni serinin filmleri için; The Mandalorian yönetmenliğini yapan Taika Waititi ile görüşmeler sürüyor.

Skywalker efsanesinin 9. filmi Skywalker’ın Yükselişi (The Rise of Skywalker) sinema tarihinin kült serilerinden biri olan Star Wars evreninde bir devrin sonunu getirdiği gibi yeni bir dönemin de başlangıcı oldu.

Yeni Maceralar Dönemi

Star Wars evrenine yeni karakterler ve yeni maceralarla devam etmeyi planlayan LucasFilm’in, Yıldız Savaşları evreninde geçen, Jedi’nin Dönüşü döneminden beş yıl sonrasını anlatan The Mandalorian dizisinde bazı bölümlerinin yönetmenliğini yapan Taika Waititi ile görüştüğü iddia edildi.

The Hollywood Reporter’ın özel haberine göre; Taika Waititi, Thor Love and Thunder’ın çekimlerinden sonra Star Wars projesi için kamera arkasına geçecek.

Yapımcı Kevin Feige’in daha önce serinin yeni filmlerine göz kırpması iki ismin aynı projede yer alma olasılığını gündeme getirse de projenin detayları sır gibi saklanıyor.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbet

pod mod