‘Star Trek: Discovery’, Dördüncü Sezon Onayı Aldı

Star Trek: Discovery yeni bir sezon için geri dönüyor! Üçüncü sezon lansmanından bir gün sonra, CBS All Access, hızla genişleyen Star Trek serisinin temel taşı için dördüncü sezon yenilemesi duyurdu. Yeni sezondaki üretim 2 Kasım’da devam edecek. Alex Kurtzman ve Michelle Paradise, Sonequa Martin-Green’in oynadığı CBS TV Stüdyoları dizisinin dördüncü sezonunda ortak şovmenler olarak görev yapmaya devam edecek.

Beyazperde’de yer alan habere göre, diziyi Bryan Fuller’la birlikte yaratan Kurtzman, ikinci sezonun yapımı sırasında erkenden görevden alınmasının ardından Aaron Harberts ve Gretchen Berg’in yerini aldı. Harberts ve Berg, Discovery’nin ilk çıkışından önce diziyi bırakan Fuller’ın yerini almıştı. Kurtzman, The Hollywood Reporter’a bu ay verdiği röportajda, Star Trek serisinin geleceğinin 2027’ye kadar planlandığını söyledi.

Star Trek: Discovery’nin ilk sezonu 2017-2018 yıllarında, 15 bölüm olarak yayınlandı. İkinci sezon ise 2019 yılında ve 14 bölüm olarak yayınlandı. Şu an devam eden üçüncü sezon 15 Ekim 2020 tarihinde prömiyerini yaptı ve toplam 13 bölümden oluşacak. Dördüncü sezonun, en geç 2022 yılında gösterimde olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir