Sónar İstanbul’un Görsel-İşitsel Şovları Açıklandı

8-9 Mart 2019 tarihlerinde 3. kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek Sónar İstanbul, deneyim ve atmosfer odaklı pek çok sıra dışı performansa ev sahipliği yapacak.

Birçok DJ ve prodüktörlerin yer aldığı müzik programından ilk isimleri duyuran Sónar İstanbul iki güne yayılacak görsel-işitsel (audio-visual / AV) şovlarını açıkladı.

Lazer destekli görsel-işitsel performanslarıyla TUNDRA kolektifi, minimal etiketli modüler şovuyla İtalyan sanatçı Caterina Barbieri, nesneleri mikroskop altına aldığı performansıyla Martin Messier, güçlerini görsel-işitsel bir şov için birleştiren multimedya sanatçısı Ali Demirel ve klasik müzik piyanisti Kaan Bulak, interaktif enstalasyonu ile Memo Akten, algı ve yanılsama arasında gezinen ses ve ışık deneyimi ile Push 1 Stop, Botanik bir görsel eğitim videosuna seslerle duygu katacak Tolga Böyük ve daha birçok isim, Digilogue’un katkıları ve içerik desteğiyle Sónar İstanbul ziyaretçileriyle buluşacak.

Bu yıl 8-9 Mart tarihlerinde 3. kez Zorlu PSM’de düzenlenecek Sónar İstanbul, yerleştiği mekanın teknik altyapısı ve mimari olanaklarını kullanarak yeni medya sanatçılarının çizgi dışı şovlarına ev sahipliği yapacak. İki güne yayılan şovlar, 30×6 metro uzunluğundaki dev LED ekrana sahip SonarScreen ve SonarHall sahnesinde gerçekleşecek.

8-9 Mart 2019’da Zorlu PSM’de düzenlenecek Sónar İstanbul programından detaylar ileriki günlerde açıklanmaya devam edecek.

Sónar İstanbul’un biletleri sonaristanbul.com, biletix.com üzerinden ve Zorlu PSM ve Biletix gişelerinden temin edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbet