Rauf ve Faik’ten Ramazan Ayına Özel Yeni Tekli: Ramadan

Ünlü Rus ikiz kardeşler Rauf & Faik, Ramazan ayına özel hazırladıkları, yepyeni şarkıları Ramadan’ı 23 Nisan’da yayınlıyor. İkilinin, “güzel ve kutsal bir Müslüman günü için,” çıkardıkları Ramadan, GRGDN Müzik temsilinde şimdi tüm dijital platformlarda.

Geçtiğimiz ay çıkardıkları can’t buy me loving/La La La teklileriyle bir kez daha listelerin en üstlerinde yer alan Azeri asıllı ikiz kardeşler, Ramazan ayının ruhunu hissettirecek şarkıları Ramadan’la yeniden dinleyicilerinin karşısında. Hem İslam kültürüne hem de Müslümanların kutladıkları kutsal Ramazan ayına armağan edilen şarkı, dinleyicilerini huzurlu bir duygusal yolculukta bir araya getirmeyi bekliyor.

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve Spotify’da aylık yaklaşık 2.4 milyon dinleyiciye, Youtube’da 4.35 milyon aboneye sahip Rauf & Faik, her geçen gün artan başarılarına bir yenisini ekleyerek başarı basamaklarını tırmanmaya hız kesmeden devam ediyor.

Henüz yalnızca 22 yaşında olan Rauf & Faik, önümüzdeki Ramazan ayı boyunca yeni şarkıları Ramadan ile tekrar tekrar dinlenmeyi bekliyorlar.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbetportbet giriş

pod mod