Portman, Thor: Love and Thunder’da Jane Karakterini Canlandıracak

Hollywood yıldızı Natalie Portman, Marvel evreninde Thor: Love and Thunder’da Jane karakterini canlandıracağını doğruladı. Eğitim almaya ve kaslarımı geliştirmeye başladığını belirten 39 yaşındaki oyuncu “Eğer tüm kadın süper kahramanlar olursa, ne kadar çok olurlarsa o kadar iyidir” dedi.

Natalie Portman, Thor: Love and Thunder’da canlandıracağı Jane karakterinin hikayesi hakkında Yahoo’ya konuştu. Portman filmin The Mighty Thor çizgi romanından uyarlanacağını ve oradaki hikayenin kullanılacağı söyledi.

Thor: The Dark World’ün ardından Marvel Evreni’nden ayrılma kararı alan ancak yönetmen Taika Waititi’nin geri dönme konusunda ikna ettiği Natalie Portman, dişi Thor’u canlandıracağı iddialarına cevap vermese de karakteri hakkında şunları söyledi:

“Size çok fazla bir şey söyleyemem. Gerçekten heyecanlıyım. Eğitim almaya, kaslarımı geliştirmeye başlıyorum. Eğer tüm kadın süper kahramanlar olursa, ne kadar çok olurlarsa o kadar iyidir. Düşünmeye çalışıyorum. The Mighty Thor çizgi romanına dayanacak. Kanser tedavisinden geçiyor olacak ve bir süper kahraman olacak.”

Thor: Love and Thunder’ın hikayesi henüz açıklanmadı. Bilinenler arasında Chris Hemsworth, Natalie Portman ve Tessa Thompson’ın evrene döneceği bulunuyor. Ayrıca bir teoriye göre Tom Hiddleston film evrenine Loki karakteriyle dönebilir.

Bu teoriye göre Thor: Love and Thunder, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçecek.

Ayrıca yıldız oyuncu Christian Bale, kötü bir karakterle filmde karşımıza çıkacak. Vizyon tarihi olarak ise 11 Şubat 2022 takvimlere işaretlendi.

İlginizi Çekebilir