“Ölmek İçin Zaman Yok” İki Yıllık Gecikmeyle Sinemalara Geliyor

“Ölmek İçin Zaman Yok” iki yıllık gecikmeyle sinemalara geliyor. Filmin 1 Ekim 2021’de izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Cary Joji Fukunaga’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, Daniel Craig’in son kez başrolünde yer aldığı James Bond filmi olan “Ölmek İçin Zaman Yok”tan (No Time To Die) yeni bir tanıtım paylaşıldı. Yaklaşık iki yıllık pandemi gecikmesinin ardından vizyona girmesine karar verilen filmin bu kez gösterimini Ekim ayı içerisinde yapması bekleniyor.

Beyazperde’nin haberine göre, filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig’in yanı sıra önceki filmlerde de yer alan Q rolündeki Ben Whishaw ve M rolündeki Ralph Fiennes, Madeleine Swann rolündeki Lea Seydoux, Moneypenny rolündeki Naomi Harris, Blofeld rolündeki oyuncu Christoph Waltz ve Quantum of Solace’da Felix Leiter rolüne hayat veren Jeffrey Wright kadroya geri dönüyor. Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek; Lashana Lynch, David Dencik, Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez gibi oyuncular yer alıyor.

25. Bond filmi olan “Ölmek İçin Zaman Yok”un konusu şöyle: Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim insanının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

“Ölmek İçin Zaman Yok”, 1 Ekim 2021’de sinemalarda olacak.

İlginizi Çekebilir