Ölmek İçin Zaman Yok Filmine 10 Milyon Sterlinlik Gala

Salgın nedeniyle defalarca ertelenen 25’inci James Bond filmi No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok), sinema seyircisinin özlediği gösterişli galaları geri getiren ilk yapım olacak gibi görünüyor. Şimdiye kadarki en ihtişamlı Bond galası için 10 milyon sterlinlik bütçe ayrıldığı öğrenildi.

Salgın nedeniyle sinema sektörü eski ihtişamından uzaklaşırken James Bond filmi ekibi dünyanın en büyük galasıyla sinema dünyasını ‘salgın uykusu’ndan uyandırmayı hedefliyor.

İngiltere’de 8 Ekim’de yapılması planlanan No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) galası için 10 milyon sterlin ayrıldığı öğrenildi. Salgın nedeniyle defalarca ertelenen filmin gösterişli galası Londra’nın en iyi stadyumunda yapılabilir.

Ntv’nin dayandırdığı The Mirror gazetesinin haberine göre, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) şirketi ile Bond’un yapımcılarının anlaşmaya vardıkları ve pandemi sonrası dönemin en büyük prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlandıkları öne sürüldü.

Salgını ağır geçiren İngiltere’de herkesin özlediği bu tür gösterişli film lansmanlarının geri dönüşünü işaret edecek etkinlik için, kaynaklara göre, film yetkilileri 10 milyon sterlinlik bütçe belirledi.

Wembley’den başlayıp Londra’daki diğer büyük mekanları değerlendiren yapımcılar, ABD prömiyeri için de Los Angeles’taki Staples Center’ı gözlerine kestirdi.

İngiliz medyasına göre MGM ve Bond ekibi, serinin 25’inci filmi için kırmızı halısız bir açılış yapmayı düşünmüyor. Yapımcılar, yeni filmin Daniel Craig ile birlikte başrolleri paylaşan Ana de Armas’a kırmızı halıda yürüme şansı verilmemesinin büyük bir hayal kırıklığı yaratacağını düşünüyor. İddiaya göre en gösterişli Bond galası için salgın koşullarının iyileşmesi bekleniyor.

2015 yılında bir önceki James Bond filmi Spectre’nin çıkışı destansı bir partiyle kutlanmıştı. Film için British Museum’da Meksika temalı bir eğlence düzenlenmişti. Ancak bu yıl Daniel Craig’in beşinci ve son kez 007 karakterini canlandıracağı film için çok daha etkileyici bir gala planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbetportbet giriş

pod mod