Nuri İyem Resim Ödülü’nün Başvuru Tarihleri Uzatıldı

Evin Sanat Galerisi tarafından her sene düzenlenen Nuri İyem Resim Ödülü’nün başvuru tarihleri 12 Mayıs’a kadar uzatıldı.

Geçen yıl 15. yılını kutlayan ödüllere başvurular ise 3 Mayıs’ta başlıyor. Pandemi sebebiyle bu yıl aşamalı başvuruların olacağı yarışmada katılımcılar, ilk olarak 3-12 Mayıs tarihlerinde www.evin-art.com adlı internet sitesindeki formu çevrimiçi olarak doldurmaları gerekecek. Sonrasında ise açıklanacak listede yer alan katılımcılardan eserlerini 1-3 Haziran tarihleri arasında Evin Sanat Galerisi’nin adresine teslim etmeleri istenecek.

Yarışmanın seçici kurulunda Fırat Arapoğlu, Gamze Büyükkuşoğlu, Cansen Ercan, Memek Güreli, Ümit İyem, Prof. Dr. Erhan Karaesmen, Temür Köran, Prof. Dr. Burcu Pelvanoğlu ve Feyyaz Yaman yer alıyor. Seçici Kurul tarafından seçilen, ödül sahibi sanatçıya bu yıl 15.000 TL para ödülünün yanı sıra “Nuri İyem Resim Ödülü”nü simgeleyen, Prof. Rahmi Aksungur tarafından özel olarak üretilen bronz heykel de verilecek. Ayrıca “Nuri İyem Resim Ödülü” ve “Evin İyem Jüri Özel Ödülü”, 24 Haziran 2021 açılacak Nuri İyem Resim Ödülü 2021 sergisinde sahiplerini bulacak.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbetportbet giriş

pod mod