Murathan Mungan Şarkılarına Senfonik Yorum

19 Eylül tarihinde Vadi Açıkhava’da Kalben, Derya Köroğlu, Gülden Karaböcek ve Ceylan Ertem’in aynı sahnede buluştuğu çok özel bir konser sizlerle olacak.

Maskeli Balo, Telli Telli, Eskiden, Çember, Fırtına, Aşk Tesadüfleri Sever, Nilüfer, Olmasa Mektubun, Aşk Yeniden gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kalben ve Derya Köroğlu Aynı Sahnede

Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu ve Kalben’in birlikte sahne alacakları projede sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Gecenin Guest Starları: Gülden Karaböcek ve Ceylan Ertem

Gülden Karaböcek ve Ceylan Ertem yorumlayacakları Murathan Mungan şarkılarıyla geceye renk katacaklar.

Murathan Mungan’ın imzasını taşıyan şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Alper Kömürcü’ye ait.

Klasikle popu birleştiren proje; daha önce Senfonik Şebnem Ferah, Senfonik İbrahim Tatlıses, Broadway’den İstanbul’a Müzikaller, Senfonik Divalar-Nilüfer gibi çok ilgi gören projelere imza atan Nurcan Karaca’ya ait.

Pasaj&Garaj Müzik işbirliği ile çekimi yapılacak olan bu çok özel geceye Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda seyirci alınacaktır.

Tarih ve Saat: 19-09-2020 – 21:00

Etkinlik Türü: Konser

Etkinlik biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir