La Casa De Papel: ‘Soygun Sona Eriyor”

La Casa De Papel 5. sezon tarihi, izleyiciler tarafından uzun süredir bekleniyor. Netflix’te yayınlanan dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin Twitter hesabından yapılan paylaşım La Casa De Papel hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin resmi hesabından İspanyolca “El atraco llega a su fin” yani “Soygun sona eriyor” notuyla yapılan paylaşımla gözler 5. sezon tarihine çevrildi.

La Casa De Papel 4. sezonu nisan ayında yayınlanmış ve izleyiciler tarafından beğeni toplamıştı. Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı ve İspanya’da tarihin en büyük soygunuyla yola çıkan dizinin 5. sezonu için resmi açıklama yapıldı. La Casa De Papel 5. sezon tarihi henüz kesinleşmezken, Netflix ve dizinin resmi hesaplarından yapılan ‘Kısım:5 Soygun sona eriyor’ paylaşımı, akıllara dizinin biteceğini getirerek, La Casa De Papel hayranlarını üzdü.

Dizinin yaratıcısı Alex Pina’nın daha önce yaptığı açıklamada, sezonun iyi gitmesi durumunda sonraki sezonun çekimlerine başlanacağını söylemişti.

Twitter’dan La Casa De Papel Açıklaması

Yayıncı kuruluş ve dizinin resmi hesabından İspanyolca paylaşılan ‘El atraco llega a su fin’ gönderisi Twitter’da birinci sıraya yerleşti. İşte, o açıklama;

İlginizi Çekebilir