Kuzey Işıkları’ndan Yeni Bir Single: “Yalandan”

Henüz 17 yaşında olan Can Birgehan ve Çağan Kaya’nın kurduğu Kuzey Işıkları grubundan yeni single çalışması “yalandan” 4 Haziran’da Bragi Productions etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

“yalandan”, kendisiyle iç savaşta olan ve yavaş yavaş şizofreniden muzdarip olmaya başlayan bir kişinin duyguları hakkında bir şarkı olarak dinleyenlerle buluşuyor.

Kendi tarzlarını oluşturmaya çalışan Kuzey Işıkları, akustik ve elektronik enstrümanları birleştirerek alternatif müzikler yapmaya devam etmeyi planlıyor.

Kuzey ışıkları, İzmir’de yaşayan Çağan Kaya ve Can Birgehan tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Şu anda 17 yaşında olan Çağan Kaya ve Can Birgehan ilk şarkılarını 2019 yılının temmuz ayında yayınladı. Genellikle şarkılarında kendi hayal dünyalarında kurdukları karakter ve hikayeleri konu alan Kuzey Işıkları’nın yayında 4 şarkısı bulunmakta.

Kendi tarzlarını oluşturmaya çalışan Kuzey Işıkları akustik ve elektronik enstrümanları birleştirerek alternatif müzikler yapmaya devam etmeyi planlıyor.

İlginizi Çekebilir