Kundura Sinema Kısa Film Gösterimleri Devam Ediyor

Coronavirüs salgınıyla birlikte evlerimize kapandığımız günlerde Kundura Sinema, sinemaseverin karşısına bir kısa film seçkisi ile çıkıyor. “İçeriden Bir Gezinti” isimli kısa film seçkisi Kundura Sinema’nın internet sitesi üzerinden izleyicileriyle buluşmaya başladı.

Kundura Sinema, karantina günlerinde kendi deyimleriyle tüm takipçilerini düşünsel doğa ile ilişki kurmaya ve içlerindeki gizli odayı keşfetmeye davet ediyor. Sinemaların ve tüm eğlence merkezlerinin kapanmasıyla birlikte Kundura Sinema da evlere taşınmaya başladı. Karşımıza “İçeriden Bir Gezinti” isimli kısa film seçkisiyle çıkan Kundura Sinema, her kısa filmde yeni bir dünyaya ulaştırmayı hedefliyor. Seçkide 10 kısa film bulunuyor ve 11 Mayıs ile 11 Haziran tarihleri arasında izleyicilerin ziyaretine açık olacak.

Uluslararası Cannes Film Festivali, Locarno Film Festivali ve Uluslararası Toronto Film Festivali (TIFF) gibi dünyaca ünlü film festivallerine kısa film dağıtımı yapan şirket Square Eyes’ın hazırladığı film seçkisi, Türkçe altyazılar eşliğinde yayınlanıyor. 10 kısa metraj filmden oluşan seçkide Hollandalı yönetmen Douwe Dijkstra’dan Green Screen Gringo, Ivete Lucas ve Patrick Bresnan’nın prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yaptığı Roadside Attraction, Sebastian Mulder imzalı Nature: All Rights Reserved, prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yapan L’été et Tout Le Reste, Noël Loozen yönetmenliğindeki Spoetnik, Wouter Stoter yönetmenliğindeki A Day Off, Ena Sendijarević’in Bosna yapımı filmi Travellers Into The Night, Jacqueline Lentzou imzalı Hiwa, Victor van der Valk’ın Onno the Oblivious filmi, Nathalie Crum yönetmenliğindeki Homeland filmleri bulunuyor.

Beykoz Kundura’ya ait olan Kundura Sinema’nın kısa film seçkisine beykozkundura.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbetportbet giriş

pod mod