“Kızım Gibi Kokuyorsun” Hollywood Yolcusu

“Kızım Gibi Kokuyorsun” Los Angeles’da düzenlenecek olan 14. Uluslararası Method Film Festivalinde Amerika prömiyerini gerçekleştirecek.

Clemence Verniau, Çağlar Ertuğrul, Yılşen Özdemir, Şerif Sezer, Esin Civangil, Tolga Güleç, Deniz Arna, Muhammed Cangören ve Fehmi Karaaslan gibi isimlerin rol aldığı Kızım Gibi Kokuyorsun 20-26 Mart tarihleri arasında Los Angeles’da düzenlenecek olan 14. Uluslararası Method Film Festivalinde Amerika prömiyerini gerçekleştirecek.

Hollywood’un en eski oyunculuk akademilerinden biri olan Stella Adler (Marlon Brando ve Robert De Niro’nun oyuncu koçu) Konservatuarı’nın bünyesinde gerçekleşen festivalde “Kızım Gibi Kokuyorsun”un Beverly Hills’teki tarihi Lumiere Music Hall ve Fine Arts Theatre’de iki ayrı gösterimi gerçekleşecek.

Olgun Özdemir’in yönetmenliğini üstlendiği, Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü destekli “Kızım Gibi Kokuyorsun”; 12. Londra Uluslararası Film Festivali’nden En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünün yanı sıra Kuzey Avrupa Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ve En İyi Erkek Oyuncu Ödüllerinin de sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir