Kıvanç Sezer’in Ödüllü Son Filmi “Küçük Şeyler” BluTV’de

BluTV, Kıvanç Sezer’in uzun metraj filmi “Küçük Şeyler”i arşivine ekledi. Film, İstanbul’un uzak bir semtinden ev alan ancak işsiz kalmasıyla sadece evleri değil aynı zamanda ilişkileri de tehlikeye giren bir çifti odağına alıyor.

Kıvanç Sezer’in ödüllü son filmi “Küçük Şeyler”, festival ve vizyon yolculuğunun ardından ilk kez BluTV’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Prömiyerini dünyanın önemli film festivallerinden 54. Karlovy Vary Film Festivali’nin Ana Yarışma bölümünde gerçekleştiren film, Türkiye’de katıldığı 23. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde En İyi Senaryo ödülü başta olmak üzere toplam üç ödülle ve 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nden de En İyi Erkek Oyuncu (Alican Yücesoy) ödülü dahil yine toplam üç ödülle döndü.

“Babamın Kanatları” filmi ile dikkat çeken yönetmen Kıvanç Sezer’in ikinci uzun metraj filmi ‘Küçük Şeyler’, İstanbul’un uzak bir semtinden ev alan ancak işsiz kalmasıyla sadece evleri değil aynı zamanda ilişkileri de tehlikeye giren bir çifti odağına alıyor.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Kıvanç Sezer’in, yapımcılığını Tolga Karaçelik, Kıvanç Sezer ve Kanat Doğramacı’nın beraber üstlendiği filmin başrollerinde Alican Yücesoy ve Başak Özcan yer alıyor. Yücesoy ve Özcan dışında filmde Bülent Emrah Parlak, Seda Türkmen, Müfit Kayacan, Nihal Koldaş, Ece Dizdar, Zeynep Dinsel ve Kubilay Tuncer gibi isimler de rol alıyor.

Vizyondan sonra ilk kez izleyicilerle buluşacak “Küçük Şeyler” filminin ayrıca duyma ve görme engelliler için geliştirilmiş versiyonu da bu ay içinde BluTV’de izlenebilecek.

İlginizi Çekebilir

istanbul escort bayan