Karen Gillan’ın Hedefi Marvel Filmi Yönetmek

Son olarak Avengers: Endgame filminde Nebula karakterine hayat veren Karen Gillan, yeni hedefinin Marvel filmi yönetmek olduğunu açıkladı.

Avengers filmlerinde Nebula karakterine hayat veren Karen Gillan, bir Marvel filminin yönetmenliğini üstlenmek istediğini ifade etti.

Gillan, Marvel’ın başındaki isim olan Kevin Feige’e ne zaman bir film yönetebileceğini sürekli sorduğunu ve bunu hala beklediğini belirtti. Gillan, “Herhangi bir filmi yapamam. Bence bu iş için en uygun kişinin benim olmam hakkında güçlü duygular beslediğim bir film olmalı. Tabii ki, karşınıza çıkan her film böyle olmuyor” diye konuştu.

Ünlü oyuncu oyuncu sözlerine Black Widow filmi ile ilgili şu sözleri dile getirdi: “Bence kadın kahramanlı süper kahraman filmleri için yeni yeni bir araya gelmeye başlıyoruz. Bu yeni bir şey ve değişimin yaşandığı zaman diliminde bulunuyoruz. Captain Marvel’ın gayet iyi gittiğini görmek, sinemada ağlamama neden oldu. Olağanüstü olmasına ve insanların onu sevmesine çok sevindim. Artık Black Widow filmini görme zamanı.”

İlginizi Çekebilir