İstanbul Modern’de Yeni Yıla Özel Hediye Seçenekleri

Yeni yıl hediyesi arayanlar sevdiklerine, İstanbul Modern Mağaza’dan müzenin koleksiyonundaki yapıtların Fine Art baskı seçkisini ya da İstanbul Modern üyeliğiyle sanat dolu bir yıl armağan edebilir.

İstanbul Modern Mağaza ile yeni yılda evinizin duvarlarına sanat katın! İstanbul Modern koleksiyonundaki 8 sanatçının 17 yapıtından oluşan Fine Art baskı seçkisi 50’şer edisyonla, İstanbul Modern Mağaza’da çerçeveli ve sertifikalı olarak sunuluyor.

Ali Alışır, Bedri Baykam, Ebru Uygun, Horasan, İpek Duben, Merih Akoğul, Seçkin Pirim ve Ziya Tacir’in yapıtlarının yer aldığı İstanbul Modern Edisyon Koleksiyonu, Türkiye’de bir müze çatısı altında ilk defa olmak üzere, her biri yalnızca 50’şer adetle sınırlı olarak üretiliyor.

Sanat dolu bir yıl

Yeni yılda sevdiklerinize İstanbul Modern’in 6 farklı üyelik programından birini hediye ederek sanat dolu bir yıl geçirmesini sağlayabilirsiniz. Müzenin üyelik programları bir yıl boyunca müzede ayrıcalıklı ve farklı bir sanat deneyimi sunuyor.

Çevrimiçi sanat eğitimi

İstanbul Modern’in yetişkinlere yönelik düzenlediği Atölye Modern’in yeni seminer programı da sanata meraklılar için ayrı bir hediye alternatifi sunuyor. Atölye Modern’in kış programında tematik içeriğiyle sürekli yenilenen Sanat Tarihi Seminerleri’nin yanı sıra Mario Levi ile Hikâye ve Roman Atölyesi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir