Indiana Jones 5’in Kadrosuna Mads Mikkelsen de Katıldı

Mads Mikkelsen, “Indiana Jones 5” filminde yer alacak ve popüler macera serisinin son bölümünde Harrison Ford ve Phoebe Waller-Bridge’le birlikte rol alacak. James Mangold, yönetmen koltuğunu ilk dört “Indiana Jones” filmini yöneten Steven Spielberg’den devraldı. Spielberg’in hala filmin yapımında yer alması bekleniyor ve Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel’le birlikte yapımcı olarak görev yapacak.

Beyazperde’nin haberine göre, 78 yaşındaki Ford, fötr şapka giyen, gösterişli arkeolog olarak ikonik rolünü yeniden canlandırıyor. Konu ayrıntıları açıklanmadı ve Mikkelsen’in filmde kimin oynayacağı henüz belli değil. “Indiana Jones 5” defalarca ertelendi. Şu anda, 1981’de “Raiders of the Lost Ark”ın yayınlanmasından kırk yıl sonra, 29 Temmuz 2022’de sinemalarda gösterime girecek.

1984 yapımı “Indiana Jones and the Temple of Doom” ve 1989’da çekilen “Indiana Jones and the Last Crusade” de dahil olmak üzere önceki Indiana Jones filmleri dünya çapında yaklaşık 2 milyar $ hasılat getirdi.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbetportbet giriş

pod mod