Harry Potter Dizi Oluyor: HBO Max ve Warner Bros. Harekete Geçti

HBO Max’te bir “Harry Potter” serisi erken geliştirme aşamasında bulunuyor. Büyücülük dünyasında geçecek dizinin hazırlıklarının bir süredir devam ettiği konuşuluyordu. Şimdi, bu planların daha ciddi bir şekilde ilerlediği öğrenildi. Şu anda, projeye hiçbir yazar ya da oyuncu bağlı olmasa da, kaynaklar dizi için birden fazla yazarla görüşmeler yapıldığını bildirdi.

Dizinin odak noktasının ne olacağına ya da ilerlemesi durumunda “Harry Potter” zaman çizelgesinin hangi kısmına odaklanacağına dair henüz bir bilgi yok.

Beyazperde’nin haberine göre, Warner Bros. ve HBO Max henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak, birçok kaynak projenin erken aşamalarda olduğunu doğruladı. “Harry Potter” kitap serisi, dünya çapında 500 milyondan fazla satan, yedi kitapla tüm zamanların en popüler serilerinin başında geliyor. Daha sonra, yaklaşık 8 milyar dolar hasılat elde eden sekiz filmlik bir film serisine uyarlandılar. Ayrıca, 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan üçüncü filmle birlikte, beş filmlik “Fantastik Canavarlar” serisi de yolculuğuna devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

istanbul escort bayan