Gal Gadot, Romantik Bilim-Kurgu ‘Meet Me in Another Life’ın Kadrosunda

Hollywood yıldızı Gal Gadot Meet Me in Another Life kitabından sinemaya uyarlanacak Meet Me in Another Life filminde rol alacak.

Gal Gadot, Catriona Silvey’in bu hafta yayınlanan ilk romanı Meet Me in Another Life’ın uzun metrajlı film uyarlamasının yapımcılığını ve başrolünü üstlenecek.

Beyazperde’nin haberine göre; Atlas Entertainment, projeyi beyaz perdeye taşımakla görevlendirilen Kurt Kanemoto aracılığıyla Gadot ve Jaron Varsano’nun Pilot Wave şirketiyle ortaklık kuracak.

Meet Me in Another Life’ın hangi stüdyonun filmi olacağına dair henüz bir bilgi yok, ancak Atlas’tan Charles Roven ve Gadot’un Warner Bros ile güçlü bağları var ve bu durum bu stüdyoyu potansiyel bir anlaşma ihtimaline götürüyor.

Bilim kurgu romantizmi, yabancı bir şehirde tesadüfen tanışan iki yabancı olan Thora ve Santi’nin etrafında dönüyor. Bununla birlikte, trajik bir kazaya rağmen, kaderin neden onları bir araya getirmeye devam ettiğini keşfetmeye çalışırken, zaman ve mekanda birbirlerinin yollarına çıkmaya devam ediyorlar ve yol boyunca arkadaş, meslektaş, sevgili ve düşman olmaya devam ediyorlar.

Bugüne kadar efekt odaklı gişe rekorları kıran filmlere imza atan ve Hollywood’un en çok kazanan isimlerinden biri olan Gadot’un, romantik bilim-kurgu projesine hazırlanması filmin şimdilik gişe beklentisi olarak tanımlanmasına neden oldu.

İlginizi Çekebilir