Esposito, “Gus Fring” Karakterine Odaklanan Breaking Bad Dizisi İstiyor

Breaking Bad dizisinde canlandırdığı uyuşturucu patronu rolüyle hafızalara kazınan Giancarlo Esposito, Gus Fring karakterine odaklanan bir spin-off projesi istediğini açıkladı.

Giancarlo Esposito, her şeyi göz önünde bulundurduğunuzda, muhtemelen TV’nin en prestijli oyuncularından biri olarak taçlanacak en olası kişi. Sadece Breaking Bad’deki muhteşem performansı bile yeterliyken, şu an üç ayrı büyük dizi olan Better Call Saul, The Mandalorian ve The Boys’ta kötü adamı oynuyor.  Bu harika bir liste ve Esposito kendi yolunu bulursa, Breaking Bad kötü adamı Gus Fring’in ilk günlerinin anlatıldığı yeni bir dizi listeye eklenebilir.

Gus Fring’in İlk Zamanlarını Anlatan Spin-Off

Esquire’a röportaj veren Esposito, Breaking Bad’deki zamanından ve serinin Gus Fring’e odaklanan bir spin-off projesi için oluşan fikrinden bahsetti. Breaking Bad ya da Better Call Saul’u izlemeyenler için Gus Fring, kesinlikle karşılaşmak istemeyeceğiniz biri olan acımasız bir iş insanı / uyuşturucu patronu. Esposito, bu zihniyetin nereden geldiği konusunda bazı fikirlere sahip.

Beyazperde’nin aktardığı habere göre, Esposito, “Gus’ın nereden geldiğine dair tüm bu hikayeyi kafamın arkasında saklıyorum. Gus’ın siyasi dünyaya yakın olduğunu hissediyorum. Ve emri geldi. O bir askerdi. Ordu dışında gözlem yapma yeteneği kazandı. Takip edemezsen liderlik edemezsin… Kafamdaki hikayede askeri bir hükümette yüksek görevdeydi. Orada kalıp ülkeyi yönetebilirdi. Ona teslim edildi ama kendisine verilen ne olursa olsun, kendi adamı olmak ve kendi gücünü bulmak için farklı bir yol seçti. Bu onun seçtiği şey” dedi.

Dizinin Adını Bile Belirledi

Esposito, fikrine daha fazla meşruiyet katmak için aklında bir başlık bile belirlemiş: The Rise of Gus. Altıncı sezonda Esposito, yapacak çok işinin olduğunu söyledi. Bu nedenle, Gus’ın ilk günleri olmasa da Breaking Bad öncesi hakkında daha fazla şey öğreneceğiz gibi görünüyor.

Better Call Saul, Mart 2021’de çekime başlarsa, bölümler yılın ikinci yarısında AMC’de yayınlanmaya başlayabilir. Şu an Esposito’yu The Mandalorian ve The Boys dizilerinin son sezonlarında izleyebilirsiniz. Önümüzdeki yıl, belki de dört diziyle birden karşımıza çıkabilir.

İlginizi Çekebilir