Dwayne Johnson Yeni Filminde Anti Kahraman Oluyor

Dwayne Johnson’ın yeni filmi Black Adam’dan ayrıntılar belli oldu: Anti kahraman oluyor.

2016 ve 2019’un ardından 2020’de de dünyanın en çok kazanan aktörü seçilen Dwayne Johnson’ın yeni filmi Black Adam’dan ayrıntılar belli oldu. The Rock (Kaya) lakaplı oyuncu DC evreninde herkese meydan okuyan anti kahraman olarak rol alacak.

‘Herkese Meydan Okuyacak’

Black Adam’dan konsept tasarımlar ve karakter tanıtımı paylaşıldı. Çekimlerine başlanmasa da DC FanDome etkinliğinde tasarımları paylaşılan Black Adam, karşımıza Shazam spin-off’u olarak çıkacak. Dwayne Johnson, çizgi romanlarda Shazam’ın ikiz kardeşi olarak bilinen ve kötü adam olarak ortaya çıkan Black Adam’ın, filmde kötü olmayacağını ancak diğer herkese meydan okuyan bir anti kahraman olacağını açıkladı.

Filmle ilgili paylaşılan tanıtıma göre Hawkman, Dr. Fate, Cyclone ve Atom Smasher, beyazperdede yerini alacak. Atom Smasher’ı canlandırması için Noah Centineo ile anlaşıldığı biliniyor. Ancak filmdeki diğer oyuncular henüz belli değil.

Dwayne Johnson’ın 10 yıldır üzerinde çalıştığı Black Adam’ın yönetmen koltuğuna Jaume Collet-Serrayer alacak. Shazam’dan çok daha önce DC evreninde yer alması beklenen ancak bir türlü gerçekleştirilemeyen projenin senaryosunda ise Adam Sztykiel’in imzası olacak.

İlginizi Çekebilir