Chris Evans’ın Kaptan Amerika’sı İki Yeni Marvel Projesiyle Dönebilir

Ünlü oyuncunun bir veya iki Marvel projesinde daha Kaptan Amerika olarak yer alabileceği belirtildi.

Ünlü Hollywood yıldızı Chris Evans’ın, Avengers: Endgame’in sonunda Kaptan Amerika rolünden emekli olduğu görülse de bir veya iki Marvel projesinde daha aynı karakterle yer alabileceği belirtildi.

Evans, 2011’de dahil olduğu Marvel Sinematik Evreni’nde zamanla Steve Rogers karakteriyle en öne çıkan isimlerden biri haline geldi.

Ünlü oyuncunun evrende yer aldığı son film Avengers: Endgame’de Steve’in, Peggy Carter’la birlikte sakin bir hayat yaşamak için 1940’lara döndüğü epik final hayranların bir kısmını şaşkına çevirmişti.

Evans her ne kadar meşhur karakteri canlandırmayı özleyeceğini söylese de Rogers için yazılan hikayenin harika biçimde sonlandığını vurgulamıştı. Tam da bu sebeple Marvel’ın Evans’la rol için yeniden masaya oturduğu iddiası pek çok kişiyi şaşırttı.

Independent Türkçe’nin aktardığına göre Evans iki yeni projeyle geri dönebilir. Her ne kadar resmi herhangi bir açıklama olmasa da yeni bir Kaptan Amerika filmi olmayacağı daha önce doğrulanmıştı.

Bahsi geçen projelerin ne olacağı bilinmiyor ancak hayranlar bunların Falcon ve Kış Askeri dizisinin veya Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın olabileceğini düşünüyor.

İlginizi Çekebilir

istanbul escort bayan