Cannes Ödüllü BlacKkKlansman’ın Yeni Afişi Yayınlandı

Prömiyerini geçtiğimiz ay Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren ve festivalin Büyük Jüri Ödülü’ne layık görülen suç ve komedi filmi BlacKkKlansman’ın yeni afişi görücüye çıktı.

BlacKkKlansman’ın başrollerini Star Wars evreninin Kylo Ren’i Adam Driver ve Ballers dizisiyle tanıdığımız John David Washington üstleniyor. Başrol ikilisine geçtiğimiz sene Örümcek-Adam: Eve Dönüş’te izlediğimiz Laura Harrier, Örümcek Adam 3’ün Venom’u Topher Grace, Ryan Eggold ve Robert John Burke gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Malcolm X, 25. Saat ve İçerideki Adam gibi filmlerle tanınan 2 Oscar adayı yönetmen Spike Lee oturuyor.

BlacKkKlansman Türkiye’de 21 Eylül’de vizyona girecek.

Konusu: Ron Stallworth, Colorado’da yaşayan Afro-Amerikan bir polis memurudur. Ortağı Flip Zimmerman ile birlikte çalışmaktadır. İkili Ku Klux Klan’ı durdurmak için mücadele vermektedir. Ron, örgütün şehri ele geçirme girişimlerini engellemek için örgütün içine sızar. Yerel Ku Klux Klan’ına başarıyla sızmakla kalmayan Ron, yerel bölümün de başına geçmeyi başarır. Peki Afro-Amerikan bir polis memuru, beyaz üstünlüğünü savunan bir örgütün içinde kimliğini gizli tutmayı nasıl başaracaktır?

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha bet