Bob Dylan Biyografik Film Projesi Durduruldu

Timothee Chalamet başrollü Bob Dylan biyografik filminin durdurulmasına karar verildi: Covid-19 sırasında hayata geçirilmesi zor bir proje.

Görüntü yönetmeni Phedon Papamichael, James Mangold’un yönetmen koltuğuna oturacağı Bob Dylan biyografik filminin durdurulmasına karar verildiğini açıkladı. Folk müziğin dünya çapındaki önemli isimlerinden biri olan Bob Dylan’ın bir yıldıza dönüşme hikayesi, James Mangold ve Timothee Chalamet aracılığıyla beyazperdeye aktarılacaktı.

‘Covid-19 Sırasında Hayata Geçirilmesi Zor Bir Proje’

Beyazperde’nin aktardığına göre, The Trial of Chicago 7’nin tanıtımları sırasında Collider’a konuşan Paramichael, James Mangold ile birlikte Ferrari V Ford’da yaptığı çalışmaya gelen övgü hakkında konuşarak, ardından Bob Dylan biyografisinden bahsetti. Paramichael, “İkisi de 60’lar filmi. Bunlardan önce ne yaptığımı hatırlamıyorum. Mangold ile Bob Dylan filmi yapacaktık. Ama 60’lı yılların elektronik müziğine Timothee Chalamet ile birlikte gidemeyeceğiz. Bu film benim üçüncü 60’lar filmim olabilirdi. Henüz tamamen rafa kalkmadı. Ama Covid-19 sırasında hayata geçirilmesi zor bir proje. Çünkü küçük kulüplerde geçiyor, birçok dönem kıyafeti olacak ve dolayısıyla bolca makyaj gerekiyor. Yani muhtemelen bir sonraki projemiz Indiana Jones 5 olacak” ifadelerini kullandı.

James Mangold, Indiana Jones serisini Steven Spielberg’den devralmıştı. Paramichael’ın yaptığı açıklamalara göre Indiana Jones 5, hayata geçirecekleri bir sonraki proje olacak.

İlginizi Çekebilir