Black Widow’un Vizyon Değişikliği Marvel’de Zincirleme Etki Yaratır mı?

Corona virüs salgınının sinema etkisi devam ediyor. Marvel hayranlarının tüm çabalarına rağmen 1 Mayıs’ta seyirciyle buluşması beklenen Kara Dul’un (Black Widow) vizyon tarihi ertelendi. Scarlett Johansson’ın başrolünde olduğu projedeki değişikliğin, birbiriyle bağlantılı olan ve devam hikayeleri içeren Marvel Sinematik Evreni’ndeki tüm filmleri etkilemesi gündene geldi. Zincirleme etki için net bir cevap olmasa da tehlikede olan Marvel projeleri sıralandı.

Dünya çapında hızlı bir şekilde yayılan corona virüs, eğlence ve sinema sektörüne büyük bir etki yaptı. Ölmek için Zaman Yok, (No Time To Die) Hızlı ve Öfkeli 9, (Fast Furious 9) ile Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place 2) gibi yüksek gişe beklentisi olan filmler, vizyon tarihlerini değiştirdi. Marvel hayranları Kara Dul’un (Black Widow) salgından etkilenmemesi için sosyal medyadan harekete geçse de başarılı olamadı.

Scarlett Johansson’ın başrolünde olduğu ve 1 Mayıs 2020’de seyirciyle buluşması planlanan film süresiz olarak ertelendi. Ancak her projenin birbiriyle bağlantılı olduğu Marvel Evreni’nde Kara Dul’un ertelenmesi zircirleme etki olasılığını gündeme getirdi. Önümüzdeki iki yıla yayılacak Marvel Sinematik Evreni maceraları bir anda birbirine girdi ve nasıl bir planlama yapılacağı merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir