Yazarlar Sırlarını Seferihisar’da Paylaşacak

“Deniz Kenarında, Ateş Etrafında Edebiyat Atölyesi”

Seferihisar, 5 Ağustos’ta başlayıp bir hafta sürecek olan ve ünlü yazarların yazma sırlarını paylaşacağı yazı kampına hazırlanıyor. Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyünde 5 Ağustos akşamı sahilde Tuna Kiremitçi’nin şiirleri ve şarkılarıyla açılacak yazı kampına İnci Aral, Enver Aysever, Müge İplikçi, Mario Levi, Sedat Demir, Gülşah Elikbank, Hakan Akdoğan, Psk. Dr. Mehmet Şakiroğlu ve birçok sürpriz isim katılacak.

Her gün bir yazarın atölye gerçekleştireceği program için katılım 25 kişi ile sınırlı ve son başvuru tarihi, 25 Temmuz. Bir haftalık yazı kampı boyunca ayrıca özel etkinlikler de yapılacak. Sahilde ateş başında parti, psikoloji sohbetleri,  şiir okuma gecesi katılımcıları bekleyen sürprizlerden bazıları. Yazarlarla akşam yemeklerinde de sohbetler devam edecek.

Deniz kenarında bulunan otelimizde tatilini sürdüren katılımcılarımız, yazarların roman ve öykülerini yazarken yola çıkma hikâyeleri ile buluşturacak olan atölyenin özellikle yeni yazar adaylarına ilham vermesi amaçlanıyor.

Tarih: 5 Ağustos- 10 Ağustos 2018

Yer: Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyü- İzmir

Eğitim Süresi: 30 Saat

Kontenjan: 25 Kişi

Başvuru İçin: kurmacaatolye@gmail.com / 0534 782 44 06

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbet