Yapı Kredi bomontiada’da World Winterfest Başlıyor

Yapı Kredi bomontiada, yeni yıl coşkusunu 20-22 Aralık tarihlerinde düzenleyeceği World Winterfest ile karşılıyor. Balkan Tayfa, Kolektif İstanbul, Bando Balkan konserleri ile atölyelere katılım ücretsiz olacak.

World Winterfest, 20-22 Aralık tarihlerinde Yapı Kredi bomontiada’da düzenleniyor. Yapı Kredi World ana sponsorluğunda; Mercedes, Swatch ve Beyoğlu Gazozu’nun katkılarıyla düzenlenen etkinlik üç gün boyunca çocuklara ve yetişkinlere yönelik atölyeler ile konserlere ev sahipliği yapacak.

World Winterfest’te müzik 20 Aralık Cuma akşamı saat 20.30’da İzmirli Balkan Tayfa konseri ile başlayacak. Yapı Kredi bomontiada Avlu sahnesinde gerçekleşecek konserlerde 21 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.30’da Anadolu ve Balkan müziğini hayranlık uyandırıcı sürprizlerle harmanlayan Kolektif İstanbul, 22 Aralık Pazar günü ise saat 16.00’da Bando Balkan sahne alacak.

YILBAŞI SÜSÜ ATÖLYESİ

World Winterfest boyunca yeni yıl ruhuna uygun ağaçlar, dekor ve süsler tasarlamak için hem çocuklara ve hem yetişkinlere yönelik atölyeler düzenlenecek. Kozalaklar, simli şeritler, boyalar ve farklı süsleme malzemeleri kullanılarak birbirinden renkli yılbaşı süsleri yapmak için Yılbaşı Ağacı, Yılbaşı Çelengi, Yılbaşı Dekoru veya Yılbaşı Ağacı Süsü atölyeleri yapılacak. Ayrıca festival boyunca Ahşap Araba Boyama ve Baskı atölyeleri de düzenlenecek.

Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşecek World Winterfest etkinliğine katılım ücretsiz olacak.

WORLD WINTERFEST KONSER PROGRAMI

20 Aralık, saat 20.30 – Balkan Tayfa

21 Aralık, saat 20.30 – Kolektif İstanbul

22 Aralık, saat 16.00 Bando Balkan

İlginizi Çekebilir