Volkswagen Arena, “Yerli Yerinde” ile Müziğin Nabzını Tutacak

Yeni sezonda yerel sahne Volkswagen Arena’da bir araya geliyor!

Çok sayıda kültür sanat etkinliğine ev sahipliği yapan Volkswagen Arena, sonbahar ve kış aylarında Türkiye’nin sevilen müzisyenlerini ve gruplarınıVolkswagen Arena’da Yerli Yerinde serisiyle ağırlayacak.

Serinin ilk etkinliğinde geçtiğimiz yıl 20. yılını kutlayan Türk rock müziğinin en önemli gruplarından Mor ve Ötesi, alternatif müzik sahnesinin son yıllarda en güçlü çıkış yapan isimlerinden Adamlar,son yılların yükselen indie-folk grubuYüzyüzeyken Konuşuruz ve güçlü sesi ve sahne performansı ile gelecek vadeden genç sanatçı Deniz Tekin, 28 Ekim Cumartesi günü Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşacak.

Etkinlik biletleri Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden satın alınabiliyor. Avantajlı dönemde saha içi bilet fiyatı tek kişi için 55 TL, iki kişilik Bi’ Sana Bi’ Bana seçeneğiyle 100 TL iken, tribün bilet fiyatları tek kişi için 65 TL, Bi’ Sana Bi’Bana seçeneğiyle 115 TL olacak.

İlginizi Çekebilir

baymavislotbarportbetgrand pasha betbahsinebetgarantigrandpashabetmeritbetkareasbet

pod mod