“Sizin Perşembeniz” Çevrimiçi Sanatçı Atölyeleri’nin Konuğu Tuğçe Ulugün Tuna

İstanbul Modern, Borsa İstanbul’un sponsorluğunda gerçekleştirilen “Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyeleri’nde katılımcıları sanatçılarla bir araya getirmeye devam ediyor. 14 Ocak’taki Sanatçı Atölyeleri’nin çevrimiçi konuğu ise Tuğçe Ulugün Tuna.

“Sizin Perşembeniz” Çevrimiçi Sanatçı Atölyeleri’nin ocak ayındaki konuğu ödüllü koreograf, çağdaş dans sanatçısı ve beden odaklı terapi alanlarında çalışan, akademisyen Tuğçe Ulugün Tuna olacak.

Bedenimizi içinde yaşadığımız bir mekân olarak düşünmeye davet eden sanatçı, beden, zihin ve enerji bütünlüğü arasındaki bağın derinleştirilmesi ve bütünleştirilmesi amacıyla, katılımcılara dans ederek çalışacakları bir atölye sunuyor.

Sanatçının Dünyasına Yolculuk

Kısa söyleşiler ve sanat uygulamalarından oluşan atölye programları sanatçıların yaratım süreçlerini ve sanatsal deneyimlerini katılımcılarla paylaşmalarını sağlıyor. Sanatçıların dünyasında bir yolculuğa çıkaran “Sizin Perşembeniz” Çevrimiçi Sanatçı Atölyeleri’ne herkes ücretsiz olarak kayıt yaptırabiliyor. Katılımcılar, rezervasyonun ardından gönderilen ön bilgilendirme formuyla listelenmiş malzemeleri etkinlik gününde hazırlayıp, yine aynı formda iletilen adresten çevrimiçi uygulamaya girerek, programa dâhil oluyor.

Tarih: 14 Ocak 2021

Saat: 16.00-17.00

Çevrimiçi canlı konferans yoluyla gerçekleştirilen programa katılım 25 kişiyle sınırlı. Atölye için katılımcıların hareket edebilecekleri bir alanda ve hareket etmeye uygun giysilerle katılmaları önerilir.

İlginizi Çekebilir