Narmanlı Sanat ile Kadın Girişimciler: Paper Street Co.

Narmanlı Sanat kadın girişimcileri ve lokal üreticileri desteklemek amacıyla yeni bir atölye serisi başlatıyor! Duygu Barlas moderatörlüğünde gerçekleşecek atölyenin üçüncü konuğu ise; özel kağıtların kullanıldığı, kartpostal, defter, poster, ajanda, takvim, sanatçı kitapları gibi her türlü yaratıcı kağıt ürününü tasarlayıp üreten bir girişim olan Paper Street Co.’dur.

Paper Street Co., çağdaş tasarım dünyasında heyecan verici ve iyi yapılmış ürünler yaratmanın önemine inanıp, birçok yetenekli tasarımcı ve sanatçı ile işbirliği yaparak koleksiyonunu tamamlayan tasarımları da bir araya getirir. Atölyede, 2015 yılında kağıda ve tasarıma olan tutkularıyla Paper Street Co.’yu kuran Zeynep ve İpek Özbay kardeşlerin markayı kurma serüvenleri, ürünleri yaratım süreçleri, sanatçı ve tasarımcı işbirlikleri ve doğayı düşünen bir marka olma felsefesi paylaşılacaktır.

Katılımcılar atölyede, bir markanın kurulma ve gelişme serüvenine tanık olurken kendi markalarını kurarken uygulayabilecekleri pratik bilgiler edineceklerdir.

Narmanlı Sanat

Online Atölye

Moderatör: Duygu Barlas

15 Nisan Perşembe 20:00-21:30

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

İlginizi Çekebilir