Murat Gülsoy ile Edebiyat Seminerleri “ADA” İmgesiyle Devam Ediyor

“Edebiyat Seminerleri” Nokta Beylerbeyi’nde devam ediyor.

Daha derin okumak, daha iyi yazmak için… Edebiyat sayısız kapısı olan bir saraysa eğer, her seferinde başka bir dünyaya girmek mümkün olmalı. Orada anlatılan hikayelerin birbirleriyle bağlarını kurmak, akrabalıkların izini sürmek, insanın ortak hayal gücünün yansımalarını izlemek iyi bir okur olmanın yanı sıra iyi bir yazar olmanın da yolunu açacak bir çaba. Murat Gülsoy bu bakış açısıyla hazırladığı yeni seminer dizisinde geçmişten günümüze edebiyat ustalarının mirasını yazar gözüyle inceliyor. Her seminer farklı bir imgenin peşinde türler arası bir yolculuk vaat ediyor.

İlk Seminer: ADA

Yalıtılmış ve gizemli bir dünyanın kadim temsillerinden biri olan ada kavramının edebiyattaki izini süreceğimiz bu seminerde Daniel Defoe, Thomas Moore, John Maxwell Coetzee, Michel Tournier, Saramago gibi dünya edebiyatının önde gelen isimlerinin eserleri ele alınıyor.

20 Şubat Cumartesi 14.00 – 16.00 saatlerini gerçekleşecek olan online seminer hakkında bilgi ve kayıt için 0532 173 59 19 numaralı telefondan Nokta Beylerbeyi’ne ulaşabilirsiniz.

Nokta Beylerbeyi’nde Edebiyat Seminerleri: ADA

İlginizi Çekebilir