Cem Adrian, Londra Pymmes Park Festivali’nde

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, 9 Temmuz Pazar günü Londra Pymmes Park Festivali’nde sahne alacak.

Geçtiğimiz yıl unutulmaz türküleri yorumladığı “Seçkiler 2” albümü ile büyük beğeni toplayan Cem Adrian, sadece çok renkli sesi ile değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alan sanatçı bu kez; çok renkli ve özgür müziğiyle 9 Temmuz Pazar günü saat 12.00’de Londra Pymmes Park’ta sevenleriyle olacak.

“Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” (2005), “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” (2006), “Essentials / Seçkiler” (2008), “Emir” (2008), “Kayıp Çocuk Masalları” (2010), “Siyah Bir Veda Öpücüğü” (2012), “Şeker Prens ve Tuz Kral” (2013), “Cam Havli” (Umay Umay ile birlikte-2014), “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” (2014) ve “Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni” (2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian’ın, kayıtları 2014’te tamamlanan “Seçkiler 2” albümü de geçtiğimiz yıl Ocak ayının sonlarında dinleyicilerle buluştu.

Sanatçı, şimdilerde ise yeni albümlerin ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir