Borusan Müzik Evi’nin Konuğu Eray Aytimur

“Borusan Müzik Evi”, her Cuma saat 23.00-24.00 arasında Borusan Klasik’teki yayınında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programın bu haftaki konuğu müzik yazarı ve radyo programcısı Eray Aytimur.

19 Haziran Cuma günü Borusan Klasik radyoda dinleyicilerle buluşacak Aytimur’un çalma listesi, küresel salgına karşı tedbir nedeniyle iptal edilen Borusan Müzik Evi konserlerindeki topluluklardan biri olan Lift Off’un Translúcido’su ile başlayacak, adım adım Lee Konitz Nonet, Andre Fernandes, Apostolos Sideris, Oğuz Büyükberber, Töz Trio ve XY Quartet’e uğrayarak devam edecek… Yoğunlukla Portekiz ezgilerinin hissedileceği programın tekrarı bir sonraki Cuma günü 12.00 ve Pazar günü 21.00’de; tekrarlarından sonra ise, bu seçki Borusan Sanat’ın Spotify hesabında her an ve her yerde sizinle.

“Borusan Müzik Evi” programının ilerleyen günlerinde ise Hezarfen Ensemble, Amy Salsgiver (sa.ne.na), Mercan Dede, Necati Tüfenk & Can İnandım, Berke Can Özcan ve Burak Özdemir dinleyicilerle buluşacak.

Borusan Klasik’i internette, karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden, mobil ortamda iPhone (App Store), Blackberry (Blackberry App World), Nokia Symbian (Ovi Store ve Android (Google Play Store) cihazlarına indireceğiniz “Karnaval” uygulamasıyla, iPad kullanıyorsanız yine App Store’dan indireceğiniz “Karnaval Radyo” uygulamasıyla dinleyebilirsiniz.

Tarih ve Zaman

19-06-2020 – 23:00

İlginizi Çekebilir